Dyt. Mahir Tekgöz

Dyt. Mahir Tekgöz

Bingöl’de tamamlamış olduğum ilk, orta ve lise öğrenimimin ardından 2009 yılında Atatürk Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nü kazanarak buradan 2013 yılında mezun oldum.

 

Ardından aynı yıl Bingöl Toplum Sağlığı Merkezi’nde diyetisyen olarak göreve başlayarak 4 yıl boyunca binlerce hastaya verdiğim hizmetin yanında birçok kurumda sağlıklı beslenme üzerine eğitim ve seminerler verdim.

 

2016’da ise devlet kadrosundan istifa ederek Elazığ’da özel bir klinik açtım. Burada binlerce danışanımın bariatrik cerrahi sürecine hazırlanmasına yardımcı olarak cerrahi operasyon sonrasındaki beslenme programlarını düzenledim.

 

2018 yılında bütünsel tıpa merak salarak hastalıkların sadece görünen kısımları ile değil hastalığın altında yatan zihinsel duygusal ve ruhsal nedenlerini araştırıp çözümleme üzerine çalışmaya başladım. Bu süreçte Sei Jung ile tanışarak bununla ilgili bir çok eğitim programlarında yer aldım. Ayrıca bölgesel zayıflama cihazları konusunda girişimlerde bulunarak kliniğimde bunlarla hizmet vermeye başladım. Bugün itibari ile Elazığ ve Ankara şubelerimiz ile danışanlarımıza destek olmaktayız.

#

Telefon

0507 929 44 34
#

E-Posta :

info@diyetm.com.tr
#

Atatürk Mah. Ertuğrul Gazi Sok. Metropol İstanbul A Blok Kat:34 Daire:480 Ataşehir İstanbul

Call Now Button0507 929 44 34